Jepet me qera zyra ne Durres

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4296
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 25

Jepet me qera zyra ne Durres

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 4296
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4296
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 25

Përshkrimi

Jepet me qera zyra ne Durres

Ndodhet prane Drejtorise  te Tatimeve ne katin e pare anash . Siperfaqje eshte rreth 25m dhe e larte gati 4m. Gjithashtu eshte dhe nje ambient tjeter i njejte perbri me te njejten siperfaqje me qera. kliko ketu per te pare te ngjashme

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4296
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 25 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!