Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

 • €200
Rruga Bisht Kamza, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Jepet me qera ambjent per servise dhe lavazhe
 • Magazina
 • Tipi Pronës
 • 8698
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 80
 • 100
 • Lot m²

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

Rruga Bisht Kamza, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 8698
 • Magazina
 • Tipi Pronës
 • 8698
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 2
 • Garages
 • 80
 • 100
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent ne lagjen nr.17 prane ish Kenetes.
Ambjenti eshte me siperfaqje rreth 80, me 2 hyrje te vecanta, ka lartesi rreth 4m dhe ndodhet buze rruges dytesore.
Shume i pershtatshem per servise dhe lavazhe.
Cmimi eshte i diskutueshem.

 • Address Rruga Bisht Kamza, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8698
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 80 m²
 • Land Area: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Garages: 2
 • Tipi Pronës: Magazina
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!