Ambient me qera ne qender

 • €1,200
Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4254
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 2008
 • Year Built

Ambient me qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €1,200

Përmbledhje

Property ID: 4254
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4254
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 2008
 • Year Built

Përshkrimi

Ambjent me qera ne qender te qytetit, perball bashkise.

Fasade ekspozuese ne qender te qytetit. Ambjenti ka 2 hyrje te ndryshme ne ambjent i cili te mundeson te organizosh dhe ndarje. Eshte me 2 wc, ndricimi eshte led.

Ambjenti eshte i hapur ( open space ) dhe te ofron mundesi organizimi per shume lloje aktivitetesh.

Ndodhet ne godinen e biznesit EGT ne katin 0.

Mundesi e mire per te rreklamuar biznesin tuaj ne qytetin e Durresit

 • Address Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4254
 • Cmimi: €1,200
 • Property Size: 120 m²
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2008
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!