Ambient me qera ne qender

 • €450
Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4412
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 88
 • 2006
 • Year Built

Ambient me qera ne qender

Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €450

Përmbledhje

Property ID: 4412
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4412
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 88
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ambient ne qender te qytetit. Ne godine Biznesi.

Ndodhet ne katin e dyte ose i treti teknik te ndertimit. Ambienti eshte me te gjitha kushtet bashekohore. Hapesire e lire dhe ne forme te rregullt gjeometrike qe ju lejon ta organizoni sipas aktivitetit tuaj.

 • Address Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4412
 • Cmimi: €450
 • Property Size: 88 m²
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!