Ambjent me qera me pamje nga deti

 • €800
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8178
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 170

Ambjent me qera me pamje nga deti

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €800

Përmbledhje

Property ID: 8178
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8178
 • Property ID
 • 6
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 170

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent me pamje nga deti ne Vollga. Siperfaqje totale 170m² I kompozuar me 5 zyra te ndara.

Ambjenti eshte sigurt dhe me survejim 24h.

Mund te pershtatet te gjitha bizneset e sherbimeve, si call center, klinika, studio etj.

Cmimi eshte I diskutueshem.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8178
 • Cmimi: €800
 • Property Size: 170 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

€500
Zyra
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 174

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!