Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

 • €180
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8558
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 8558
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8558
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 35

Përshkrimi

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

Jepet me qera ambjent biznesi ne lagjen nr.5 prane Kazazit. Zona eshte prane qendres dhe ndodhet prane disa qendrave referimit si Kazazi, ish Medicomi, ish Llaci, stadiumi etj.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ofron fasad xhami per te rreklamuar aktivitetin tuaj dhe ndodhet vetem 20m nga rruga kryesore Mujo Ulqinaku.
Ambjenti eshte i pershtatshem per klinika, zyra, estetiste, parukeri etj

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8558
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 35 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

€30,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!