Ambjent biznesi me qera ne rruge kryesore

 • €245
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Ambjent biznesi me qera ne rruge kryesore

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €245

Përshkrimi

Ambjent biznesi me qera ne rruge kryesore me fasade rreklamuese. Zona ka qarkullimin dhe frekuentim te larte. Siperfaqia eshte 30m e pershtatshme per shume lloje aktivitetesh si, agjensi, zyre sherbimesh, tabachino, klinik etj.
Ambienti eshte i gatshem per te nisur aktivitetin tuaj.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7614
 • Cmimi: €245
 • Property Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet ambient komercial me qera ne qender

€850
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 100

Jepet me qera ambient komercial prane qendres

€120
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 20

Shitet ambient biznesi prane Muzeumit Durres

€110,000
Ambjent Comercial
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!