Ambient me qera te Muzeumi buze rruge

 • €230
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6511
 • Property ID
 • 16
 • 40
 • Lot m²

Ambient me qera te Muzeumi buze rruge

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €230

Përmbledhje

Property ID: 6511
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6511
 • Property ID
 • 16
 • 40
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera ambienti tek muzeumi buze rruge me siperfaqje rreth 16m brenda dhe 20m oborr. Ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete sherbimesh. Zona ka qarkullim te larte kembesoresh dhe auto-mjete.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6511
 • Cmimi: €230
 • Property Size: 16 m²
 • Land Area: 40 m²
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Karakteristikat

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!