Ambient me qera prane muzeumit

 • €400
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9662
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 56
 • 60
 • Lot m²

Ambient me qera prane muzeumit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 9662
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9662
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 56
 • 60
 • Lot m²

Përshkrimi

Ambient me qera prane muzeumit ne katin e pare ne qender prane rruges kryesore.
Ambienti eshte i ndare ne dy hapesira zyre dhe me vetrate reklamuese. Ndodhet prane Muzeumit dhe Gjykates.
Siperfaqja e brendshme eshte 56m ka 2 tualete dhe 2 hyrje te vecanta. Ka nje siperfaqe totale prej 62m.
Cmimi eshte 400 euro.

Shiko te ngjashme Ketu

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9662
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 56 m²
 • Land Area: 60 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!