Ambient me qera Open Space me parking

 • €1,600
Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 7598
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 420

Ambient me qera Open Space me parking

Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €1,600

Përmbledhje

Property ID: 7598
 • Biznese
 • Tipi Pronës
 • 7598
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 420

Përshkrimi

Ambient me qera Open Space me parking dhe me siperfaqie 420m, ne zonen e ish kenetes prane rruges kryesore. Ambienti eshte i pajisur me klima, ndricim led, zyra dhe tualete. Gjithashtu disponon parkimin e tij.
Ambienti eshte me fasade xhami per ekspozimin e galeris tuaj. Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7598
 • Cmimi: €1,600
 • Property Size: 420 m²
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 250
 • Tipi Pronës: Biznese
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!