Ambient komercial me qera prane FlagShip

 • €200
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Ambient komercial me qera prane FlagShip

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përshkrimi

Ambient komercial me qera prane FlagShip

Ambienti ndodhet ne qender  prane Flag Ship Center  ne nje zone te preferuar dhe frekuentuar gjate gjithe kohes nga njerezit .

Ndodhet ne katin e pare dhe ka nje siperfaqe prej 20 m2 . Eshte i organizuar me nje koridor ku te shoqeron ne ambientin dhe ne tualet.

Ambienti eshte i mireorganizuar per zyra.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7049
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 11 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

€30,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 45

Kapanon me qera ne rruge kryesore

€2,500
Ambjent Comercial
 • Banjo: 2
 • 1500

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!