Ambient komercial me qera ne qender

 • €350
Rruga Filonid Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Ambient komercial me qera ne qender
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6807
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Ambient komercial me qera ne qender

Rruga Filonid Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €350

Përmbledhje

Property ID: 6807
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6807
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 125

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera ne qender.

Ambienti ndodhet ne lagjen numer 4 prane ambulances.

Ka nje siperfaqe prej 125 m2 eshte i organizuar ne 3 ambiente te ndara , koridor, ballkon , 2 tualete.

Njeri prej ambienteve te ndara posedon nje tualet dhe ballkon brenda .

Eshte i pershtatshem per : zyra , klinika , call center etj.

Cmimi okazion.

Shiko prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address Rruga Filonid Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6807
 • Cmimi: €350
 • Property Size: 125 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!