Jepet ambient komercial me qera ne qender

 • €850
 • €800
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7433
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet ambient komercial me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €850
 • €800

Përmbledhje

Property ID: 7433
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7433
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet ambient komercial me qera ne qender , prane FLY. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira dhe te preferuara te qytetit gjithashtu te frekuentuar gjate gjithe kohes nga njerezit.

Ambienti eshte 2 katesh. Kati i pare eshte 25 m2 dhe eshte i organizuar nga nje dhome pritjeje dhe ndenjeje ne te cilin ndodhet dhe nje aneks gatimi.

Kati i 2-te eshte 100 m2 dhe eshte i organizuar nga 3 zyra te ndara me xham dhe gjithashtu nje hapsire per recepsion.

I gjithe ambienti eshte vetrate xhami dhe gjithashtu i pajisur me kondicioner ne cdo kat dhe zyre.

Mobilimi eshte i gjithi i ri dhe modern sipas tendencave te fundit.

I pershtatshem per zyra , klinika , optike etj.

 

Jepet ambient komercial me qera ne qender

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7433
 • Cmimi: €850
 • Property Size: 100 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!