Ambient komercial me qera ne qender

 • €500
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7079
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 84

Ambient komercial me qera ne qender

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €500

Përmbledhje

Property ID: 7079
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7079
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 84

Përshkrimi

Ambient komercial me qera ne qender .Ne zonen e Vollges, ne gjendje funskionale.
Ambienti ndodhet ne qender ne nje zone te preferuar e frekuentuar gjate gjithe vitit.
Ambjenti disponon guzhine, banak, sete tavolinash per ambjentin brenda .
Vetrate xhami, e cila haper gjate stines te Veres dhe 2 tualete.
Ambjenti eshte me siperfaqje 84m2  dhe jepet me qera  i kompletuar, gati per te nisur aktivitetin tuaj.
I pershtatshem per piceri , fast food , bar cafe etj.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7079
 • Cmimi: €500
 • Property Size: 84 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!