Ambient comercial me qera ne qender

 • €120
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4861
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 25
 • 2006
 • Year Built

Ambient comercial me qera ne qender

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 4861
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4861
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 25
 • 2006
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet ambient biznesi me qera ne qender.

Lagja numer 5. Rruga “Mujo Ulqinaku” , prane Pallatit te Sportit Durres.

Ambienti eshte pjese e nje qendre komericale multifunksionale me siperfaqe 25 metra dhe gjithashtu ofron nje koridor te perbashket qe sherben si salle pritje. Ambienti eshte pajisur me kondicioner , praktik dhe shumefunksional.

 • Address Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4861
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 25 m²
 • Bedroom: 1
 • Year Built: 2006
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!