09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Ambient comercial Durres

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€250

Pershkrimi

Jepet me qera ambienti comercial. Lagja numer 17. rruga ” Dalip Peza” Durres.

Ambienti eshte me lartesi prej 3.3 metrash e organizuar ne 4 vetrata , nje tualet. Ambienti eshte open space dhe ndodhte ne katin e 2-te.

 151 Shikime total,  3 Shikime sot

  • Address: Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €250
  • Siperfaqja prones: 100 m²
  • Bathrooms: 1
  • Tipi prones: Ambjent Comercial
  • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Lori Fast
Lori Fast

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€1,000

Ambjente Zyrash me qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

1 month ago

€1,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 2m²: 160

Ambjent Comercial

1 month ago

€250
Jepet ambient me qera ne qender

Jepet ambient me qera ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 50

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

4 weeks ago

€250

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 50

Ambjent Comercial

4 weeks ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Shitet apartamenti 2+1 Durres

PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartamenti 2+1 Durres

NEXT PROPERTY

Okazion Apartament 1+1 prane Spitalit

Okazion Apartament 1+1 prane Spitalit
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat