Ambient Biznesi me qera

 • €300
Rruga Vaso Pasha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2837
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 169
 • 320
 • Lot m²

Ambient Biznesi me qera

Rruga Vaso Pasha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 2837
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 2837
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 169
 • 320
 • Lot m²

Përshkrimi

 • Jepet magazine me Qera.
 • Siperfaqja brenda 169 m/2
 • Siperfaqja Totale 320 m/2
 • Lartesia e ndertese 4.2 m
 • 2 tualete
 • ambienti eshte i rethuar dhe me oborr.
 • Address Rruga Vaso Pasha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 2837
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 169 m²
 • Land Area: 320 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!