Shitet apartament 2+1 prane spitalit

Shitet apartament 2+1prane spitalit. Ndertimi eshte I ri dhe I pa demtuar nga termeti. Zona eshte e qete dhe shume prane marketeve, shkollave dhe gjimnazeve, spitalit dhe vetem 5-8 minuta ne kemb nga qendra. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 me ashensor. Orientimi eshte I gjithi nga perendimi. Siperfaqja totale eshte 106m² nga te cilat organizohet nga 2 dhoma gjumi, salla ndenjes, dhoma gatimi dhe...

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

Apartament 3+1 i arreduar me qera ne qender te Durresit. Ndodhet ne zonen me te preferuar te qendres. Ofron pamje fantastike te qytetit antik dhe modern. Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi 2 ballkone 2 tualete dhe Soxhorno te madhe. Mobilimi eshte I ri dhe...

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit prane Bashkise.  Apartamenti organizohet me 3 dhoma gjumi 2 tualete 2 ballkone dhe Soxhorno. Ndertimi eshte cilesor dhe I pa demtuar nga termeti. Apartamenti eshte totalisht I rikonstruktuar dhe ofron super pamje qe tregut bizantin Siperfaqja totale eshte 200m². Prona eshte me Dokumenta te rregullta...

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit Nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Residencen Kodra e Diellit, shitet Vila 4 kate. Organizohet me siperfaqje totale ndertimi 420m. Kati 1 eshte i organizuar me garazhd, lavanderi, tualeti, palestra, zona SPA dhe studio. Kati 2 eshte i organizuar me pishine, salle ndenje, aneks gatimi, tualet dhe oborr. Kati 3 eshte i organizuar me 3 dhoma gjumi dhe 2...

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami Jepet me qera ambjent biznesi ne lagjen nr.5 prane Kazazit. Zona eshte prane qendres dhe ndodhet prane disa qendrave referimit si Kazazi, ish Medicomi, ish Llaci, stadiumi etj. Ambjenti ndodhet ne katin e pare dhe ofron fasad xhami per te rreklamuar aktivitetin tuaj dhe ndodhet vetem 20m nga rruga kryesore Mujo Ulqinaku. Ambjenti eshte i pershtatshem per...

Shitet Gjysem Vile ne Shkozet

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

Okazion Shitet ne Shkozet Vile e ndare ne dy objekte te vecanta banimi. Ne zonen e Zhkozetit prane rruges se Kolaudimit ndodhet nje vile 3 kate. Prona ne shitje eshte me 150m truall dhe 45m ne cdo kat. Kati 1 eshte njesi biznesi me siperfaqje 45m Kati 2 eshte banim me 1 dhome gjumi 1 wc dhe sallon ndenje qe ka dhe shkallet shoqeruese per katin lart Kati 3 eshte banim me 2 dhoma gjumi dhe 1...

Jepet me qera zyra prane bulevardit

Jepet me qera zyra prane bulevardit

Jepet me qera zyra prane bulevardit, rrugica Kuminit. Ambjenti ndodhet ne katin e pare. Ka vetrat xhami, eshte me siperfaje rreth 35m. Zona eshte shume praktike pasi ndodhet prane institucioneve me kryesore te Durresit, si Gjykata, Bashkia, Prefektura, Tatimet...

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit

Shitet apartament 1+1 prane stadiumit ne lagjen nr.18, mbrapa Naim Frasherit. Ndertimi eshte egzistues dhe i pa demtuar nga termenti. Ndodhet ne katin e pare dhe ka mundesi kthimi ne ambjent biznesi. Apartamenti eshte me siperfaqje te paster 45m dhe eshte i mireorganizuar. Perpara nga oborrin e lagjes i cili mund te...

Apartament me qera Zona Stadiumit

Apartament me qera Zona Stadiumit

Apartament me qera Zona Stadiumit Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, zona stadiumi. Ndertimi eshte egzistues dhe i pa demtuar nga termeti, apartamenti eshte ne katin e 2 te banimit dhe i rikonstruktuar. Apartamenti ka nje verand rreth 60m. Mobilimi eshte i ri me te gjitha paisjet e...

Okazion shitet prona ne qender Durres

Okazion shitet prona ne qender Durres

Okazion shitet prona ne qender Durres Truall me shtepi private dhe dyqan ne qender te Durresit per shitje. Prona eshte ne zonat me te preferuara te qytetit. Trualli eshte me siperfaqje 150m dhe siperfaqje ndertimi 120m. Ofron shtepi 1 kateshe me siperfaqje 70m dhe ambjent komercial ne katin e pare, buze rruge me siperfaqje 50m. Prona eshte me Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Cmimi eshte okazion dhe...

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!