null
Arredime & Projektime
Arredime dhe projektime te ndryshme nga Fast Agency me cilesine dhe cmimet me te mira.
Shiko Detajet
null
Rikostruktime & Mobilime
Rikonstruktime dhe mobilime te ndryshme nga Fast Agency me cilesine dhe cmimet me te mira.
Shiko Detajet
Prona
 • €60,000/I mobiluar

Shitet apartament 2+1 prane spitalit

 • €60,000/I mobiluar
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 106
 • Apartamente 2+1
Details
1 day ago

Apartament 3+1 i arreduar ne qender

 • €600
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200
 • Apartamente 3+1
Details
3 days ago
 • €200,000
Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

Shitet apartament 3+1 ne qender te Durresit

 • €200,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 200
 • Apartamente 3+1
Details
3 days ago

Shitet Vile me pishine tek Kodra e Diellit

 • €1,000,000
Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Garages: 2
 • 420
 • Vila
Details
3 days ago

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

 • €180
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35
 • Ambjent Comercial
Details
5 days ago

Shitet Gjysem Vile ne zonen e Shkozetit

 • €65,000
Rruga Bajram Tusha, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 150
 • Shtepi private
Details
6 days ago
5 investimet qe I shtojne vleren shtepise tuaj

5 investimet qe I shtojne vleren shtepise tuaj

1. Smart Home Si mund te ishte valle nese te gjitha pajisjet shtepiake do te lidheshin me...
Continue reading
Si mund te marrim informacion perpara marrjes se nje prone

Si te marrim informacion per marrjen e nje prone?

 Si te marrim informacion per marrjen e nje prone? Eshtë e vështirë dhe ndonjëherë...
Continue reading

12 Këshilla përpara se të blini një shtëpi

12 Këshilla përpara se të blini një shtëpi Blerja e një shtëpie është vendimi më i...
Continue reading
Mundesi te reja investimesh ne Shqiperi

Mundesi te reja investimesh ne Shqiperi

Mundesi te reja investimesh ne Shqiperi sipas Fast Agency 2020. Mundesi te reja investimesh ne...
Continue reading
Koronavirus ndikimi në pronat dhe çmimet

Koronavirus,ndikimi në pronat dhe çmimet

Koronavirus ndikimi në pronat dhe çmimet. Koronavirus në Shqipëri që nga fillimi i Marsit...
Continue reading
Të marrim me qera apo të blejmë një shtëpi?

Të marrim me qera apo të blejmë një shtëpi?

Të marrim me qera apo të blejmë një shtëpi?  Një nga vendimet më të mëdha që çdokush...
Continue reading
5 Ide e për arredimin e Shtëpisë që kushdo mund t'i realizojë

5 Ide e për arredimin e Shtëpisë që kushdo mund t’i realizojë

5 Ide e për arredimin e Shtëpisë që kushdo mund t'i realizojë Një shtëpi është një vend...
Continue reading
te blejme nje shtepi apo nje apartament

Të blejmë një shtëpi apo një apartament?

Blerja e një prone është një hap shumë i përgjegjshëm, për shumë njerëz dhe familje kjo...
Continue reading
fast agency durres

Fast Agency – Historiku, sherbimet dhe risite

FAST AGENCY Durres operon për më shume se tre vjet në treg duke i ofruar klientëve të saj...
Continue reading
te huajt prona ne shqiperi

A munden të huajt të blejnë pronë në Shqipëri dhe pse?

Ne po numërojmë disa arsye që mendojmë se janë të rëndësishme: Lehtësirat ligjore Në...
Continue reading
Aplikoni per te shituar apo per te dhene me qira

Hotele dhe mundesi investimi ne Sarande

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!