Verande

95 Pronat
Sort by:

Apartament 2+2+2 jepet me qera

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Ambient komercial me qera ne qender

€500
Ambjent Comercial
 • Banjo: 2
 • 84

Shitet Restorant – Piceri ne Vollga Durres

€550,000
Lokale
 • Banjo: 2
 • 238

Shitet apartament 2+1 pranë zonës së stadiumit

€84,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Shitet Vile 4 kateshe ne Plazh

€700,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 4
 • 845

Okazion shitet Vile ne spitall

€170,000
Vila
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • 492

Okazion shitet ne qender Dublex 3+2+2

€142,000
Apartamente (me shume)
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • 220

Shitet Truall dhe Ndertim ne Spitalle

€32,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 109

Okazion Jepet me qera apartament 2+1

€220
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!