Garazh

26 Pronat
Sort by:

Apartament 2+2+2 jepet me qera

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Okazion Super Apartament 2+1 me pamje tek porti

€112,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 187

Shitet apartament 2+1 pranë zonës së stadiumit

€84,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Shitet Truall dhe Ndertim ne Spitalle

€32,000
Shtepi private
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 109

Shiten 2 vila 2 katëshe Arapaj Durrës

€300,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • 3000

Jepen 2 vila me qera Arapaj Durrës

€650
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 4
 • 3000

Vile me qera tek Rezidenca Kodra Diellit

€5,000
Vila
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 5
 • 420

Okazion shitet kapanon

€600,000
Kapanone
 • Banjo: 1
 • 1164

Okazion Shitet Vile 2 kate ne shkozet

€120,000
Vila
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 2
 • Garages: 2
 • 419

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!