A duhet të marim një shtëpi me qira apo te blejmë ?

Disa pyetje që duhet ti bëjmë vetes para se të blejmë një shtëpi.

A duhet të marim një shtëpi me qira apo te blejmë ? Kjo eshte një dileme që shumica e cifteve...
Continue reading
Zona ideale per apartamente ne Durres

Zona ideale per apartamente ne Durres

Zona ideale per apartamente ne Durres. Durrësi një qytet bregtar dhe jo vetëm, është një...
Continue reading
Perse po rriten cmimet e apartamenteve?

Perse po rriten cmimet e apartamenteve?

Sa prej nesh që kemi blerë shtëpi së fundmi apo po kërkojmë një të tillë kemi thënë me...
Continue reading
A ja vlen te investosh real estate ne Shqiperi?

A ja vlen te investosh real estate ne Shqiperi?

A ja vlen te investosh real estate ne Shqiperi? Sipas të dhënave të fundit të publikuara ...
Continue reading
A nevojitet Sigurimi i Shtepise

A na nevojitet me të vërtetë Sigurimi i Shtëpisë?

A nevojitet Sigurimi i Shtepise ? Sigurimi i shtëpisë nuk është i detyrueshëm me ligj, por...
Continue reading
Zona ideale per apartamente ne Durres

Perse marrim shtepi ne qender?

Perse te marrim shtepi ne qender? Qarkullimi me praktik neper rruge Perse...
Continue reading
Si realizohet Blerja e nje apartamenti

Si realizohet Blerja e nje apartamenti?

Si realizohet Blerja e nje apartamenti? Blerja e një apartamenti në Shqipëri, është një...
Continue reading

Te investosh ne pasuri te paluajtshme ne kohe pandemie? A je i cmendur?

Te investosh ne pasuri te paluajtshme ne kohe pandemie? A je i cmendur? Eshte nje pyetje me...
Continue reading

Compare listings

Compare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!