09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

€128,000
Shitet apartament kati I-të i një objekti 3 katësh

Shitet apartament kati I 2-të I një objekti 3 katësh.

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 160

Vila

Lori Fast

6 days ago

€128,000

Dhoma Gjumi: 2Banjo: 2m²: 160

Vila

6 days ago

€155,000
Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Okazion Shitet Vile 2 kate ne Malin e Robit Golem

Mali i Robit, Rruga Mak Albania, Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 4m²: 240

Vila

Fast Imobiliare

1 month ago

€155,000

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 4m²: 240

Vila

1 month ago

€350,000

Shiten 2 Vila nga dy kate me 2000m toke

Arapaj, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2008, Albania

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Vila

Fast Imobiliare

1 month ago

€350,000

Dhoma Gjumi: 6Banjo: 4m²: 2000

Vila

1 month ago

€180,000
shitet-vile-ne-shenavlash

Shitet vila 2 kate Shenavlash

Shënavlash, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 1021, Albania

m2: 308

Vila

Fast Imobiliare

5 months ago

€180,000

m2: 308

Vila

5 months ago

€100,000
shitet-shtepi-dhe-toke

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

: 180

Vila

Fast Imobiliare

5 months ago

€100,000

: 180

Vila

5 months ago

€900/mujore

Vile 3 kate me qera ne qender

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 3m²: 330

Vila

Fast Imobiliare

5 months ago

€900/mujore

Dhoma Gjumi: 4Banjo: 3m²: 330

Vila

5 months ago


error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat