09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

$180/metri katror
shitet-truall-ne-durres
$180/metri katror

2 months ago

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartmente, Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$100,000

Apartmente, Toka

2 months ago

$80/metri katror
toke-ne-shitje

Toke ne shitje Kepi i Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$80/metri katror

2 months ago

$40/metri katror
shitet-toke-kepi-rodonit

Shitet toke ne Kepin e Rodonit

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$40/metri katror

2 months ago

$23/metri katror
toke are

Shitet Are ne Portoromano

Rruga Porto Romano, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$23/metri katror

2 months ago

$1/metri katror
toke

Toke 1400m

Autobuzat Vore -Tirane, Autostrada "Tiranë - Durrës", Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$1/metri katror

2 months ago

$150,000

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania

m²: 2537

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$150,000

m²: 2537

Toka

2 months ago

Shitet toke ne bregdet

Cape of Rodon, Ishëm, Bashkia Durrës, Durrës County, 2015, Albania

m²: 6300

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

m²: 6300

Toka

2 months ago

$1,800,000

Okazion Shitet Truall

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

m²: 303

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$1,800,000

m²: 303

Toka

2 months ago


Open chat