09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet shtepi 2+1

Durres
$59,000

Description

Shitet shtepi 2+1
Adresa: Lagja 3, Durres, kati 4
Siperfaqja: 81m
E kompjetuar, me 2 dhoma dhe 1 guzhine.

 • Address: Rr. Egnatia
 • City: Durres
 • State/county: Shqiperi
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Neighborhood: Drejtoria Tatimore Durres, Durres
 • Country: Albania

Detail

 • Price: $59,000
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
069 618 1261

Enquire about this property

Similar Properties

$36,000

Apartament 1+1 i sapo mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

2 months ago

$36,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

2 months ago

$150,000

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania

m²: 2537

Toka

Fast Imobiliare

2 months ago

$150,000

m²: 2537

Toka

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
toke-ne-shitje

PREVIOUS PROPERTY

Toke ne shitje Kepi i Rodonit

NEXT PROPERTY

Shitet shtepi 2+1 Durres

shitet-shtepi-lagjia-6
Open chat