09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€134,000

Description

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile lagja nr.2. Zona me e paster dhe e qete e qytetit. Ku te ofrohen pamja detit, gjelberimi, pastertia, qetesia dhe shume prane qendres qytetit, vetem 2 minuta nga apartamenti. Zona gjithashtu ka dhe hapesira parkimi.

Apartamenti eshte teper cilesor dhe i punuar deri ne detaje. Cdo element i perdorur eshte importuar nga Italia.
Perbehet nga nje koridor ne hyrje, soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 ballkone, 2 wc.

Per me teper ju ftojme ta vizitoni.

 

Apartamenti eshte me certifikat hipotekore

 8 Shikime total,  8 Shikime sot

 • Address: Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €134,000
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2007
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Video

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€100,000

Okazion Apartament 3+1

Shetitorja Vollga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 3Baths: 2m²: 146

Apartmente

Fast Imobiliare

3 months ago

€100,000

Beds: 3Baths: 2m²: 146

Apartmente

3 months ago

€78,000

Okazion Shitet Apartament 2+1 ne Bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartmente

Fast Imobiliare

4 months ago

€78,000

Beds: 2Bath: 1m²: 94

Apartmente

4 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjent me qera ne qender

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Open chat