09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Policise

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€48,000

Description

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtoris Policis Durres. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi 6 katesh. Orientimi i tij eshte i Lindje.

Struktura e tij eshte me dhome cifti, dhome femijesh, soxhorno, wc me drita dhe nje ballkon i cili eshte pershtatur si hapesir gatimi.

Apartamenti eshte i rikonstruktuar me punime cilesore dhe shitet i mobiluar.

 

Me Certifikat Hipotekore

 14 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €48,000
 • Property Size: 75 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 2006
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

Shitet shtepi dhe toke ne Golem

Golem, Bashkia Kavajë, Tirana County, Central Albania, 2504, Albania

Apartmente, Toka

Fast Imobiliare

3 months ago

€100,000

Apartmente, Toka

3 months ago

€32,000

Shitet apartament ne hekurudha

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

Fast Imobiliare

4 months ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

4 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet ambjent biznesi commercial

NEXT PROPERTY

Ambjent me qera ne qender

Open chat