09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane pasticeri Pelikan

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€57,000

Description

Shitet apartament 2+1 ne plazh, prane stacionit Hekurudhes. Zona eshte nga me te mirat ne plazhin e Durresit, shume prane detit. Zona eshte teper e frekuentuar nga pushuesit por edhe gjate gjithe vitit. Ndertimi eshte cilesor, ku jane perdorur materialet me cilesore ne treg. Struktura eshte shume mire e organizuar me sallen e ndenjes, 2 dhomat e gjumit, ballkonin dhe wc.

Apartamenti eshte me certifikat Hipotekore

 14 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: al

Detail

 • Price: €57,000
 • Property Size: 95 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 2020
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€40,000

Shitet apartament 1+1 ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

Fast Imobiliare

4 days ago

€40,000

Bed: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

4 days ago

€32,000

Shitet apartament ne hekurudha

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

Fast Imobiliare

4 months ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

4 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek ish Rajoni

NEXT PROPERTY

Apartament 2+1 me qera tek ish Rajoni i mobiluar

Open chat