09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet apartament 1+1 ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€65,000€69,000

Description

Ne qender te qytetit shitet apartament 1+1 cilesore.

Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi 14 katesh i viti 2016. Orientimi i tij eshte i gjithi ne perendim dhe ofrom nje pamje te gjith qytetit. Pozicioni i banimit eshte ne zonen me te mire te qytetit, i cili ka shume prane bashkine, bulevardin, posten, shkollat, qendrat shendetsore etj. Zona te ofron te gjitha facilitetet e jeteses ne qytet.

Organizimi i apartamentit eshte nepermjet nje koridori i cili te shoqeron tek te gjithe ambjentet. Aneksi i gatimit eshte ne ambjent te posacem nga salla e ndenjes.

Shitet dhe i mobiluar

 14 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €65,000
 • Property Size: 91 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 2016
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€100,000

Shitet ambjent biznesi commercial

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 2m²: 200

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

€100,000

Baths: 2m²: 200

Ambjent Comercial

2 months ago

€150,000

Shitet Kapanon bashke me toke

Xhafzotaj, Bashkia Shijak, Durrës County, 2019, Albania

m²: 2537

Toka

Fast Imobiliare

4 months ago

€150,000

m²: 2537

Toka

4 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjent me qera ne qender

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek ish Rajoni

Open chat