09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Shitet apartament 1+1 ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€40,000

Description

Shitet apartament 1+1 ne bulevard tek ndertimet egzistuese ne katin e 5. Apartamenti eshte me pamje nga bulevardi ne anen e ndenjes dhe me pamje nga perendimi ne anen e dhomes gjumit. Siperfaqja e shkelur eshte 47m dhe i shfrytezueshem i gjithi, pa siperfaqjet e mureve dhe shkalleve.

Mundesi e mire investimi per qera. Zone me levizje te larte dhe cmimet e qerave per apartamente te ngjashme varjojne nga 200 euro – 250 euro.

 

 20 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €40,000
 • Property Size: 47 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 1970
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€36,000

Apartament 1+1 i sapo mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

3 months ago

€36,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

3 months ago

€60,000

Apartament 2+1 Cilesor

Lagja:17 Rr. Hysen Myshketa durres

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartmente

Fast Imobiliare

4 months ago

€60,000

Beds: 2Baths: 2m²: 98

Apartmente

4 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjent me qera prane Tatimeve

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

Open chat