09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Shitet ambient biznesi commercial

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€100,000

Pershkrimi

Ambienti ndodhet ne hyrje te qytetit prane portit ne lagjen nr.17. Ndodhet rreth 5 minuta prane qendres te qytetit, portit, zones plazhit, zones tregtare te Shkozetit. Zone e populluar.
Ambient eshte ne katin e pare te nje objekti 12 – katesh i ndertuar ne vitet e fundit me standarte te mira ndertimi, duke ofruar dhe hapesira parkimi. Ambienti eshte i ndare ne 3 hapesira te cilat te lejojne modifikimet per sherbime te ndryshme si magazinimi, tregtare, sherbimesh etj. Dyqani eshte i pa perfunduar dhe shitet sic eshte ne foto me cmim okazion.

Mundesi investimi edhe financimi nga institucionet bankare.

Prona eshte me dokumenta te rregullta

 35 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detajet

  • Cmimi: €100,000
  • Siperfaqja prones: 200 m²
  • Banjot: 2
  • Year Built: 2011
  • Tipi prones: Ambjent Comercial
  • Statusi prones: Ne Shitje

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€45,000
Shitet apartamenti 2+1 Durres

Shitet apartamenti 2+1 Durres

Rruga Dalip Peza, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

Lori Fast

2 weeks ago

€45,000

Dhoma Gjumi: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

2 weeks ago

€36,000

Apartament 1+1 i sapo mobiluar

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

Fast Imobiliare

5 months ago

€36,000

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartamente 1+1

5 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 3+1 ne qender

NEXT PROPERTY

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Policise

error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!
Open chat