09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Okazion Shitet Apartament 3+1 tek ish Rajoni

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€72,000€69,000

Description

Apartamenti ndodhet ne lagjen nr.6 prane ish Rajonit. Zona eshte shume prane me qendres dhe eshte nje nga zonat me te mira ne qytetin e Durresit.

Ndertimi eshte 9 kate i vitit 2008 nga me cilesorit ne ato vite. Apartamenti ndodhet ne katin e 9, i fundit me ashensor, dhe taraca ka disa shtresa izolimi te cilat e mbrojne nga lageshtira dhe temperaturat. Struktura e apartamentit eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje salle ndenje, aneks gatimi dhe ngrenie, 2 ballkone dhe 2 wc.

Apartamenti eshte me certifikat  Hipotekore

 18 Shikime total,  8 Shikime sot

 • Address: Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €72,000
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2008
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Ne Shitje

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€40,000

Shitet apartament 1+1 ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

Fast Imobiliare

2 days ago

€40,000

Bed: 1Bath: 1m²: 47

Apartmente

2 days ago

€32,000

Shitet apartament ne hekurudha

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

Fast Imobiliare

3 months ago

€32,000

Bed: 1Bath: 1m²: 74

Apartmente

3 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 1+1 ne qender

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 2+1 ne plazh prane pasticeri Pelikan

Open chat