09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Magazine me qera prane Portit

Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€300

Description

Magazine 2 kateshe , Kati i pare 200m2 ka 2 qepena qe Jane te pershtatshme per te lejuar mjetet e Transportit te hyjne ne magazine ka nje zyre , nje tualet , ambient parkimi , hapesira te shfrytezueshme prej 70 m2 shtese dhe shesh 1000m2 . Kati i dyte magazine 90 m2 me 2 tualete dhe verande 100 m2 .Prane portit Ura Dajlanit Durres.

 14 Shikime total,  1 Shikime sot

  • Address: Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detail

  • Price: €300
  • Property Size: 200 m²
  • Bathrooms: 3
  • Property Type: Magazina
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€250

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

Fast Imobiliare

21 hours ago

€250

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

21 hours ago

€800/mujore
ambjent-me-qira

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

3 months ago

€800/mujore

Ambjent Comercial

3 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra

NEXT PROPERTY

Magazine me qera 2 kate prane Portit

Open chat