09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Magazine me qera 2 kate prane Portit

Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€700

Description

Magazine dy kateshe me siperfaqe 200 m2 per secilen,kati pare eshte me tre qepena me hapsira per ngarkim shkarkim te mallarave te ndryshem,me shkall me vete,ashensor industrial,me tre banjo,me korent 20 mije kW,me shesh 1000 m2,i pershtatshem per fasoneri dhe aktivitete te tjera.Prane portit Ura Dajlanit Durres

 6 Shikime total,  2 Shikime sot

  • Address: Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detail

  • Price: €700
  • Property Size: 400 m²
  • Bathrooms: 4
  • Property Type: Magazina
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€250

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

Fast Imobiliare

21 hours ago

€250

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

21 hours ago

€300

Ambient Biznesi me qera

Rruga Vaso Pasha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 2m²: 169

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

3 months ago

€300

Baths: 2m²: 169

Ambjent Comercial

3 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Magazine me qera prane Portit

NEXT PROPERTY

Kapanon me qera prane portit

Open chat