09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Apartament 2+1 me qera i kompletuar Durres

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
$250/mujore

Description

Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, eshte i rikonstruktuar dhe mobilimi eshte i ri. Eshte ne katin e 4.

  • Address: Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detail

  • Price: $250/mujore
  • Property Size: 80 m²
  • Bedrooms: 2
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartmente
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

$250/ne muaj
shtepi-me-qera

Shtepi 1+1

Rruga Sefer Efendiu, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1

Apartmente

Fast Imobiliare

2 months ago

$250/ne muaj

Bed: 1Bath: 1

Apartmente

2 months ago

$200/mujore

Apartament 1+1 ne vollga i kompletuar

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

2 months ago

$200/mujore

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjent prane bulevardit me qera

NEXT PROPERTY

Jepet ambjent me qera ne bulevard

Open chat