09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 ne vollga i kompletuar

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
$200/mujore

Description

Apartamenti eshte i kompletuar dhe gati per banim

 

Mund te te interesoje edhe: https://fastagency.al/pronat/apartament-21-me-qera-i-kompletuar-durres/

  • Address: Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: Albania

Detail

  • Price: $200/mujore
  • Property Size: 60 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartmente
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

$800/mujore
ambjent-me-qira

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

$800/mujore

Ambjent Comercial

2 months ago

$1,500/mujore

Jepet ambjent me qera ne bulevard

Bashkia Durres, Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 months ago

$1,500/mujore

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 i pa mobiluar

NEXT PROPERTY

Shtepi 1+1 e kompletuar

shtepi-me-qira
Open chat