09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 me qera i kompletuar

Shkolla 9-vjeçare
€200

Description

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar , ne katin e 6 me ashensor.

Lagja nr.16 prane shkolles 9-vjecare Qemal Mici ( Adem Reka )

Apartamenti eshte ne gjendje te perkryer dhe totalisht i kompletuar.

 56 Shikime total,  13 Shikime sot

 • Address: Shkolla 9-vjeçare
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €200
 • Property Size: 60 m²
 • Bedrooms: 1
 • Bathrooms: 1
 • Year Built: 2010
 • Property Type: Apartmente
 • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€840

Kapanon me qera prane portit

Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 2m²: 600

Kapanone

Fast Imobiliare

1 day ago

€840

Baths: 2m²: 600

Kapanone

1 day ago

€450

Ambjent me qera ne qender

Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 88

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

13 hours ago

€450

Bath: 1m²: 88

Ambjent Comercial

13 hours ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Ambjente Zyrash me qera / Shitje

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera tek Siri Kodra

Open chat