09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€250

Description

Jepet me qera apartament i sapo mobiluar me qera. Ndodhet ne qender te qytetit, bulevard.

Apartamenti ka 3 ambjente, dhomen e gjumit, sallonin e ndjenjes, dhe dhomen e gatimit e ngrenies.

Per me teper ju ftojme ta vizitoni nga afer

 32 Shikime total,  32 Shikime sot

  • Address: Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detail

  • Price: €250
  • Property Size: 65 m²
  • Bedrooms: 1
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Apartmente
  • Property Status: Me Qira

Video

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€200/mujore

Apartament 1+1 ne vollga i kompletuar

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

3 months ago

€200/mujore

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

3 months ago

€1,000

Ambjente Zyrash me qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 6Baths: 2m²: 160

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

1 day ago

€1,000

Beds: 6Baths: 2m²: 160

Ambjent Comercial

1 day ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

NEXT PROPERTY

Ambjent me qera ne qender

Open chat