09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Ambjente Zyrash me qera / Shitje

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€1,000

Description

Jepen me qera ose shitet ambjent 120m ne rrugen Taulantia lagja nr.1 .

Ambjenti ndodhet ne katin e 3 dhe eshte i gjithi me pamje nga deti. Eshte ndare ne 5 ambjente zyrash, 2wc. Por mund te rikthehet ne gjendjen fillestare ( open space )

 122 Shikime total,  4 Shikime sot

 • Address: Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €1,000
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 6
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2006
 • Property Type: Ambjent Comercial
 • Property Status: Me Qira

Video

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€200

Apartament 2+1 me qera tek ish Rajoni i mobiluar

Rruga Kasem Durrësi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

Fast Imobiliare

2 days ago

€200

Beds: 2Bath: 1m²: 100

Apartmente

2 days ago

€200

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

2 days ago

€200

Bed: 1Bath: 1m²: 60

Apartmente

2 days ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Okazion Shitet Apartament 2+1 prane qendres

NEXT PROPERTY

Apartament 1+1 me qera i kompletuar

Open chat