09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Ambjent me qera prane Tatimeve

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€200

Description

Jepet me qera ambjent zyre prane Drejtoris Tatimeve Durres.

Ndodhet ne katin e 1 anash tatimeve. Siperfaqje eshte rreth 25m dhe e larte gati 4m. Gjithashtu eshte dhe nje ambjent tjeter i njejte perbri me te njejten siperfaqje me qera.

 88 Shikime total,  8 Shikime sot

  • Address: Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detail

  • Price: €200
  • Property Size: 25 m²
  • Bathrooms: 1
  • Property Type: Ambjent Comercial
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

220€220/mujore

Apartament 1+1 i kompletuar qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Beds: 16Bath: 1m²: 60

Apartmente

Fast Imobiliare

4 months ago

220€220/mujore

Beds: 16Bath: 1m²: 60

Apartmente

4 months ago

€450

Ambjent me qera ne qender

Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 88

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

1 day ago

€450

Bath: 1m²: 88

Ambjent Comercial

1 day ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 2+1 me qera tek ish Rajoni i mobiluar

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1 ne bulevard

Open chat