09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Ambjent me qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€1,200

Description

Ambjent me qera ne qender te qytetit, perball bashkise.

Fasade ekspozuese ne qender te qytetit. Ambjenti ka 2 hyrje te ndryshme ne ambjent i cili te mundeson te organizosh dhe ndarje. Eshte me 2 wc, ndricimi eshte led.

Ambjenti eshte i hapur ( open space ) dhe te ofron mundesi organizimi per shume lloje aktivitetesh.

Ndodhet ne godinen e biznesit EGT ne katin 0.

Mundesi e mire per te rreklamuar biznesin tuaj ne qytetin e Durresit

 51 Shikime total,  1 Shikime sot

 • Address: Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detail

 • Price: €1,200
 • Property Size: 120 m²
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2008
 • Property Type: Dyqane
 • Property Status: Me Qira

Additional details

 • Fasade Rreklamuese:
 • Ndricim Led:

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€300

Magazine me qera prane Portit

Durrës, Stacion - Port i Durrësit, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 3m²: 200

Magazina

Fast Imobiliare

3 days ago

€300

Baths: 3m²: 200

Magazina

3 days ago

€700

Magazine me qera 2 kate prane Portit

Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Baths: 4m²: 400

Magazina

Fast Imobiliare

3 days ago

€700

Baths: 4m²: 400

Magazina

3 days ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Shitet Apartament 2+1 prane Drejtorise se Policise

NEXT PROPERTY

Shitet apartament 1+1 ne qender

Open chat