09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Price Range: From to

Compare Listings

Ambjent me qera ne qender

Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€450

Description

Jepet me qera ambjent ne qender te qytetit. Ne godine Biznesi.

Ndodhet ne katin e dyte ose i treti teknik te ndertimit. Ambjenti eshte me te gjitha kushtet bashkohore. Hapesire e lire dhe ne forme te rregullt gjeometrike qe ju lejon ta organizoni sipas aktivitetit tuaj.

 16 Shikime total,  16 Shikime sot

  • Address: Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • City: Durres
  • Zip/Postal Code: 2001
  • Country: United States

Detail

  • Price: €450
  • Property Size: 88 m²
  • Bathrooms: 1
  • Year Built: 2006
  • Property Type: Ambjent Comercial
  • Property Status: Me Qira

Contact info

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Enquire about this property

Similar Properties

€1,500/mujore

Jepet ambjent me qera ne bulevard

Bashkia Durres, Sheshi Iliria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

3 months ago

€1,500/mujore

Bath: 1m²: 150

Ambjent Comercial

3 months ago

€250

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

Fast Imobiliare

9 hours ago

€250

Bed: 1Bath: 1m²: 65

Apartmente

9 hours ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review

PREVIOUS PROPERTY

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Open chat