09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Compare Listings

Zbuloni Ofertat tona te pronave

€450

Ambjent me qera ne qender

Bulevardi Epidamn, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€450
 • 1Bathroom
 • 88
€250

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€250
 • 1Bedroom
 • 1Bathroom
 • 65
€134,000

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€134,000
 • 3Bedrooms
 • 2Bathrooms
 • 112
€350

Ambjent me qera ne qender

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€350
 • 58
€840

Kapanon me qera prane portit

Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€840
 • 2Bathrooms
 • 600
€700

Magazine me qera 2 kate prane Portit

Port, Autostrada "Tiranë - Durrës", Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€700
 • 4Bathrooms
 • 400

Cfare ofron Fast Agency?

heart

Listim Pronash

Ne Website tone do te gjeni listime pronash me qira dhe ne shitje me cmimet me te mira ne Shqiperi.

picture

Imazhe Galeri

Galeria e cdo prone ka mjaftueshem foto per tjua prezantuar sa me mire pronen apo apartamentin qe po kerkoni

youtube

Video Toure

Shumica e pronave kane gjithashtu te listuar edhe hapsiren per video, ku ju mund te shikoni me detaje videot.

opened-book

Dokumentacion

Pronat mund te kene dhe dokumente bashkangjitur dhe mund te jene broshura apo dokumente pronash

home

Info dhe Detaje

Ky website ka detaje per pronat,apartamentet dhe te gjitha sherbimet qe ofrohen

male-user

Detajet e Agjentit

Cdo prone ofron detaje per agjentin qe ka listuar pronen dhe ne kete menyre ju e keni me te lehte kontaktin me agjentin.

Listimet e fundit nga Fast Imobiliare

Prona me qira & shitje

Ambjent me qera ne qender

 • €450
 • 1 ba
 • 88 m²

Apartament 1+1 i mobiluar me qera

 • €250
 • 1 bd
 • 1 ba
 • 65 m²

Shitet apartament 3+1 ne Koder Vile

 • €134,000
 • 3 bd
 • 2 ba
 • 112 m²

Ambjent me qera ne qender

 • €350
 • 58 m²

Njoftime nga Blogu yne

Kendi i leximit extra per ju

Investim ne bregdetin shqiptar 2020

Fast Imobiliare
by Fast Imobiliare
Investo-ne-Shqip

Si te investosh ne pasuri te paluajtshme ne Shqiperi

Fast Imobiliare
by Fast Imobiliare

 140 Shikime total,  37 Shikime sot

Open chat